WooTeması Market Teması

WooTeması market teması geliştirdiğimiz ilk WooCommerce temasıdır. Storefront alt yapısını kullanan temamız özelleştirilebilir yapısı ile çok farklı sektörlere yönelik çözüm sunmaktadır.

WooTeması Market Teması

WooTeması Market teması özel kategori menüsü ve üst alan görünümü ile çok çeşitli ürün satımı için geliştirilmiş temadır. Kullanımı oldukça kolay olan market teması ile e-ticaret sitenizi hızlı bir şekilde açabilir ve ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Kategori menüsü, farklı görünümlere dönüştürülen üst kısmı ve slider alanı ile e-ticaret sitenizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Firma bilgileri, slider ayarları ve woocommerce için geliştirilmiş özel ayarlar sayesinde hem e-ticaret sitenizin yapısını hem de görünümünü özelleştirebilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

WooTeması Market Teması Özellikleri

Topbar Alanı Yönetimi: Temaya ait topbar alanını etkinleştirebilir ya da kapatabilirsiniz. Topbar alanı iki bölümden oluşmaktadır. İçeriklerini bileşenlerden yönetebilirsiniz.

Kategori Menüsü Yönetimi: Özel kategori menüsünü kaldırabilir, sürekli açık hale getirebilir ya da mouse üzerine gelince açık olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Slider Sidebar Alanı Yönetimi: Slider yanında bulunan sidebar alanını kaldırabilir sliderı sayfa genişliğinde kullanabilirsiniz.

WooTeması Market Teması Bileşen Alanları

WooTeması Market Bileşen Alanları

WooTeması Market Teması Ekran Görüntüleri

Versiyon Bilgisi

18.11.2020 – İlk versiyon