Sıkça Sorulan Sorular

WooTeması kimdir?

WooTeması, BS İnternet Hizmetleri bünyesinde geliştirilen WooCommerce tabanlı e-ticaret temalarının satışının gerçekleştirilmesi için açılmış web sitesidir. 2012 yılında kurulan BS İnternet Hizmetleri kurulduğu günden itibaren WordPress tabanlı çözümler sunmaktadır.

Neden yıllık üyelik satıyorsunuz?

Geliştirdiğimiz temalarda herhangi bir kullanım sınırı bulunmamaktadır. Ayrıca tek tek tema satmaktansa tüm temalara erişim imkanınızın olması istediğiniz web sitesini rahat ve kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak sağlamaktadır.

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Sipariş esnasında gerekli fatura bilgilerinizi girebilirsiniz. Faturanız efatura olarak mail adresinize birkaç gün içinde gönderilecektir. Sitemizde bulunan tüm fiyatlara KDV dahildir.

Temaların lisansı nedir?

Tüm temalarımız GPL lisanslıdır ve GPL Lisansın izin verdiği tüm kullanım ve dağıtım izinleriyle kullanım imkanı sağlar.

Temaları istediğim kadar sitede kullanabilir miyim?

Sistemimize üye olduğunuzda yayınlanan tüm temalara erişebilir ve istediğiniz kadar alan adında kullanabilirsiniz. Herhangi bir şifreleme ya da domain sınırı yoktur.

Kurulum hizmeti veriyor musunuz?

Hayır. Her tema için hazırlanan kurulum dokümanlarımız ile kurulumu ve tema ayarlarını rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, karşılaştığınız sorunları destek departmanımıza iletebilirsiniz.

Temaların kurulumu için gerekli sistem nedir?

Temalarımız WordPress e-ticaret eklentisi olan WooCommerce’in ana teması olan Storefront temasının alt temalarıdır. Temalarımızı kullanabilmeniz için WordPress sisteminin, WooCommerce eklentisinin ve Storefront temasının kurulu olması gerekir.

Temaları nasıl ve ne zaman teslim ediyorsunuz?

Satın almış olduğunuz tema ödemenin ardından onaylanır ve sitemiz üzerinden müşteri panelinize girerek dosyaları indirebilirsiniz.

Temalarınız şifreli mi? Temada değişiklik yapabilir miyiz?

Temalarımızdaki herhangi bir şifreleme bulunmamaktadır. Bilginiz dahilinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Destek hizmeti sunuyor musunuz?

Tabi ki, üyeliğiniz süresince ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Destek hizmetimiz üyeliğinizin süresi ile sınırlıdır. Sadece temadan kaynaklanan sorunlara çözümler buluyoruz. Teknik destek hizmetini sitemiz üzerindeki destek sistemi üzerinden sunuyoruz.

Satın almış olduğumuz temada düzenleme yapıyor musunuz?

İsteğinize göre ücretsiz veya ücretli olarak yardımcı oluyoruz. Fakat WooTeması yapımı olmayan temalarda düzenleme yapmıyoruz.