Özellikler

Temalarımız WooCommerce ana teması olan Storefront temasının alt temalarıdır. Storefront temasının sağladığı tüm özelliklere sahiptir. Ayrıca her tema özelinde çeşitli düzenlemeler ve genel olarak sistem içinde çeşitli özellikler eklenmiştir.

Aşağıdaki özellikler tüm temalarda bulunan ortak özelliklerdir. Bu özelliklerin dışında temalara özgü bazı ek tanımlamalarda yapılmış olabilir.

Tam WooCommerce Entegrasyonu

Temalarımız WooCommerce ana teması olan Storefront teması alt yapısını kullandığın için WooCommerce ve Storefront için geliştirilmiş eklentiler ile tam entegre çalışan temalarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Kullanışlı ve SEO Uyumlu Tema Yapısı

Storefront teması popüler Underscores başlangıç ​​temasına dayanarak, duyarlı bir düzen, esnek ve değişken bir ızgara sistemi ve gelişmiş SEO performansı sunuyor. Bu sayede sizde temada istediğiniz şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

Özel Ayar Sayfası

Firma iletişim bilgileri, çalışma saatleri ve sosyal medya hesaplarının girileceği özel ayar sayfası ve bu bilgilerden oluşturulan bileşenler sayesinde sitenizi özelleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Slider Yapısı

Temalarımızda bulunan tüm sliderların içeriğini yönetmek için kullanımı oldukça kolay ayar sayfası mevcuttur. Slider yapısına göre gereken resim, yazı, link gibi içerikleri rahatlıkla girebilirsiniz.

WooCommerce Özelleştirme

WooCommerce ayar sayfası ile ürün sayfası, sepet sayfası, ödeme sayfası ve genel ürün listeleme sayfalarının yapılarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Gelişmiş Üyelik Formu

Standart WooCommerce üyelik formunun yanı sıra Ad Soyad alanları ve üyelik sözleşmesi alanları da forma eklenmiştir. Bu sayede daha kullanışlı bir üyelik sistemine geçişiniz sağlanmıştır.

Türkiye’ye Özgü Ödeme Ayarları

Ödeme sayfalarında bireysel müşteriler için TC Kimlik numarası, kurumsal müşteriler için Vergi Dairesi ve Vergi Numarası isteme alanları eklenmiştir.

Özel Sipariş Durumları

Standart WooCommerce sipariş durumlarının yanı sıra eklenen ek sipariş durumları sayesinde müşterilerinize siparişlerinin durumu ile ilgili daha açıklayıcı bilgiler sunabilirsiniz.