Ön Bilgilendirme Formu

SATICI

ÜNVANI : BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri Bülent Sakarya
ADRES : Alacamescit Mah. Bayathane Cad. Çamoğlu İşhanı K:7 K:3 D:301 Osmangazi Bursa
TELEFON : 0535 5529128
WEB : www.wootemasi.com
E-POSTA : iletisim@bs-internet.com

Bundan sonra SATICI olarak anılacaktır.

ALICI

ADI SOYADI / ÜNVANI : ……
ADRES : ……
TELEFON : ……
E-POSTA : ……

Bundan sonra ALICI olarak anılacaktır.

1-) MAL / HİZMETİN ADI, MİKTARI VE KDV DAHİL SATIŞ FİYATI

WooTeması Yıllık Üyelik – 1 Adet – 150 TL

2-) MAL / HİZMETİN TÜM VERGİLER DAHİL TESLİM FİYATI

Kdv Dahil Teslim Fiyatı : 150 TL

3-) ÖDEME ŞEKLİ

PayTR Ödeme Altyapısı Kredi/Banka Kartı ile ödeme

4-) GEÇERLİLİK SÜRESİ

Listelenen ve siteden ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir. Ancak hatayla yanlış yazılan, tedarikçinin geç bildirmesi ile güncellenmemiş olan fiyat farklılıklarında, SATICI’nın ALICI’ya bildireceği güncel fiyat geçerlidir. Hata durumlarında mal/hizmet bedelinden fazla çekim yapılmışsa farkı iade edilir. Mal/hizmetin gerçek fiyatı ilan edilenden farklı ise ALICI’ya gerçek fiyat bildirilir. ALICI’nın talebi doğrultusunda gerçek fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir ya da satış iptal edilir.

5-) MAL / HİZMETİN TESLİMATI

Mal/hizmetin teslimi online olarak 24 saat içerisinde ALICI’ya yapılır. SATICI, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı SATICI’ya aittir.

6-) CAYMA HAKKI

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 24 saat içerisinde teslim edilmediği durumda cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde satıcının müşteri hizmetlerine e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması ve mal/hizmetin 15. Madde hükümleri çerçevesinde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve www.wootemasi.com web sitesinde yayınlanmış olan ön bilgiler gereğince, kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya alıcıya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur. Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 7 gün içinde mal/hizmet bedeli alıcıya iade edilir ve 20 (yirmi) günlük süre içinde mal/hizmet iade alınır. Fatura aslı gönderilmezse alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen mal/hizmetin teslimat bedeli satıcı tarafından karşılanır.

7-) CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK MAL/HİZMETLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların da, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

DİKKAT: Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı söz konusu değildir.

8 -) MAL / HİZMETİN TESLİM ZAMANI

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 24 saat içerisinde teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

9-) TALEP VE ŞİKAYETLERİN İLETİLMESİ

ALICI, her türlü talep ve şikâyetlerini SATICI’nın yukarıda belirtilen iletişim adreslerine yapabilir. ALICI, 4822 S.K. ile değişik 4077 S.K.’un M. 9/A, f.2 ve Mes. Söz. Yön. 5. ve 6. maddeleri gereğince Ön Bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, taahhüt ve beyan eder.